Puumaja elamus nüüd

ööbimiseks ka koos

lastega!

Saun

puu otsas!


Teistmoodi puhkus

Treehouseestonia pakub võimalust ärgata puu otsas, linnulaulu keskel

ja nautida hotellile omaseid mugavusi.

Avasta matkamise võlu!

Hommikune raba, mõnus tiir metsarajal või hoopis jõeäärsel matkarajal.

Koge looduse ilu ja rahu.

4 erinevat puumaja

Mõnusad tegevused

Saunamõnud puu otsas

Kingi elamus

Võta meiega ühendust

Anna tagasisidet

Tõeliselt eriline saunaelamus kaaslasega!

Unikaalne võimalus nautida saunamõnusid 4m kõrgusel puu otsas ja võtta sooja dušši vabas õhus. Sellist võimalust maailmas väga tihti ette ei tule.

Pakkumine sisaldab 3h saunamõnusid kahele.

HIND 100 €

Lisatasu eest:

  • Edasi-tagasi transport Tallinnast
  • Kiviahju pizza
  • Kayaki sõit

Olete

kunagi nautinud

päikesetõusu

puu otsas ärgates?

Meie juures on see võimalik!

Treehouseestonia pakub võimalust ärgata puu otsas, linnulaulu keskel ja nautida hotellile omaseid mugavusi. Kokku on meil 3 puumaja ja puusaun. Igas puumajas on kööginurk, wc-dushi ruum ja oma grilliala. Majakesed asuvad teineteisest umbes 200 m kaugusel. Asume Tallinna külje all, Koppelmaa külas.

Tere tulemast!

Tahtsin tänada selle imelise olemise eest! Puumaja oli tõeliselt mõnus ja niii kahju oli lahkuda, oleks veel pikalt tahtnud mõnuleda 🙂 Tõesti üks ilusamaid kohti, kus oleme käinud ja Pizzad olid ka super 👌

HELENA

Milline imeline koht on teil loodud. Veetsime oma pulma-aastapäeva metsa puumajas ja ainult kiidusõnad. Väga vahva oli metsas sauna teha, hiljem ujuda ja õhtupimeduses jalutada. Väga vinge. Hommikusöök oli nii maitsev. Tuleme kindlasti tagasi. See on koht, kus tunned, et reaalselt võtad aja maha ja lihtsalt oled. Aitäh teile!

HELEN JA TAAVI

Tahame tänada, et olete sellise imelise koha loonud, kus aeg maha võtta ja looduse keskel olemist nautida. Igas detailis on tunda teie südamega loodut, tõesti ilus ja äge majake. Hilisõhtu hämaruses saunatada looduse keskel oli ülimõnus ja ööpimeduse minimatkake omamoodi maagiline. Kõik mugavaks ja ilusaks olemiseks on olemas ja rohkemgi veel 🙂

KRISTIINA JA PRIIDIK

First, I want to say THANK YOU! I do not have words to describe this place. It was amazing two days in Dzungli puumaja! This all made with love and soul! I recommend this place with 100% sure!

The owners are very friendly and do everything for their guests. I wish them all best and have the same good guest as themselves!

MARINA

"Ööbisime Treehouse-i majakestes eelmisel aastal. Ilm oli küll juba jahedapoolsem kuid imeline pererahvas, suppermaitsev pizza ja lummav päikestōus hommikul,

muutsid nädalalõpu imetoredaks!"

KADRI

Our stay at Espars Treehouse was great. Espars family was lovely and we felt absolutely welcome. The treehouse is super cosy, spacious and way more "luxury" than we expacted. It´s located on Espars farmstead in the forest but still easy to reach. It´s a good base for daytrips to the beach (near by & nearly emty) or tourist sights or you can just hang out and relax on the treehous´balcony. The farmstead even offers a sharing place and a pond. We would definately love to come back.

CAROLIN

One of the best experiences at Airbnb. Amazing, relaxing, beautiful place!

Just one advice - don’t book one night there, you will blame yourself.

And maybe another one. Try breakfast that Kirsti offer. You will not regret. Awesome handmade granola, pancakes, herbal tea. Already missing it! And pizza from Espar it’s also must!!!

Thanks guys for hospitality and cool idea of treehouses hotel.

We are inlove!

SVETLANA